Rozmowy dla dorosłych. Mężczyzna i kobiety wyjaśniają sobie świat (1)

Pojawiał się ten pomysł już od wielu miesięcy. Żeby usiąść i zacząć nagrywać nasze rozmowy dotyczące współczesnego świata. Zmian, które w nim następują, zmian, które nas dziwią, zaskakują, śmieszą, irytują, albo wręcz wkurzają. No i w końcu postanowiliśmy to zrobić.

Wspólnie z Dorotą Próchniewicz (W moim rytmie) zapraszamy do wysłuchania pierwszego odcinka audycji Rozmowy dla dorosłychMężczyzna i kobiety wyjaśniają sobie świat.

Porozmawiamy trochę o etykietkach, opowiemy nieco o sobie i pomyśle na tę audycję, oraz opowiemy o jeszcze pewnej niespodziance, na którą sami czekamy z niesłychaną niecierpliwością.

Nie udało nam się w pierwszym odcinku zrealizować jednego z planów, ale postaramy się to nadrobić w przyszłych odcinkach. Chcielibyśmy część naszej audycji poświęcić książkom (przede wszystkim) ale również filmom, teatrowi i tym wszystkim co nas porusza w kulturze. Również przez pryzmat rozumienia współczesności.

Przepraszamy za niedogodności techniczne, drobne potknięcia w trakcie, jak ta, że siedem lat od dziś to 2015 rok, a nie 2005, ale mamy nadzieję, że nam wybaczycie.

Zapraszamy do słuchania.

SOUNDCLOUD

SPOTIFY

APPLE PODCASTS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *